Spordiennustused – statistika ja faktid  

Kas teadsid, et spordiennustused moodustavad kogu maailma hasartmängude turuosast keskmiselt 30-40%, ülejäänud turuosa aga jääb pokkerile, kasiinodele, erinevatele loteriidele ja muudele hasartmängudele. Lisaks on need positsioonid olnud üsna stabiilsed juba palju aastaid, mis näitab spordiennustuste ja spordipanuste stabiilsust.

Väike saladus – antud info ei hõlma online hasartmänge kui kõige kiirema kasvuga turgu. Panuste tegemine just kihlveokontorites on toonud selle meelelahutuse uuele tasemele, kuna meelt on võimalik lahutada kodust lahkumata ning võidu puhul saad lisaks veel mõne lisaeuro istudes kodus diivanil. Tundub kui ideaalne retsept reede õhtuks!

Strateegia või õnn?

Need on kaks asja, mille üle vaieldakse pidevalt. Ka mängijad ise jagunevad kaheks osaks – ühed arvavad, et kõige aluseks on põhjalik faktide, numbrite, statistika ja muude mõjutegurite uurimine enne panuse tegemist, teised aga arvavad, et isegi algaja võib võita suure võidu tuginedes ainult oma intuitsioonile. Soovime meelde tuletada, et mängud internetis mängimine, sh ka spordiennustuste tegemine, peaks jääma vaid hobiks – nii ei kannata mängija rahaline seisund. Kui liiga entusiastlikult teha panuseid, võib võidu asemel tulla kaotus, mis toob endaga kaasa pettumuse ning just sellepärast, nagu iga teise hasartmängu puhul, tuleb omada ülevaadet ja kontrolli üle oma mängu ja finantside. Esiteks tuleb välja mõelda konkreetne eelarve, mida ei tohi ületada, seejärel aga jälgida, et püsite eelarves. Suurepärane viis selleks on koostada lihtne ülevaade ehk panna kirja kõik väljaminekud ja sissetulekud. Parim strateegia spordiennustuste tegemiseks on vigadest õppimine. Statistiliselt on just teist korda sama vea tegemine kõige levinum põhjus, miks inimesed uuesti ja uuesti kaotavad ning sealjuures arvavad, et lihtsalt õnn ei ole nende poolele.

Kihlveod

Maailma suurimad kihlveokontorid on tihtipeale juhtivate spordivõistkondade omanikud. See muidugi jätab mulje, et tulemused on kokkulepitud ning kihlveol ei olegi üldse mõtet, kuid tegelikkus ei ole siiski nii tume, nagu mõned seda üritavad teistele näidata. Selliste kokkulepete pärast kannataksid ka ise kihlvedude organisaatorid ning kasu sellest ei oleks mitte kellelgi. Ka mõned Eesti võistkonnad kuuluvad kihlvedude organisatsioonidele ning teevad ka sellele reklaami, kuid see on täiesti tavapärane tava terves maailmas.

Nagu iga hasartmäng, ka spordiennustuste tegemine võib röövida teilt palju aega, tähelepanu ja ka rahalisi vahendeid, sellepärast soovitame teha vaid läbimõeldud panuseid, kuid samal ajal meeles pidada, et tegemist on meelelahutusega ning protsessi tuleb nautida

 

 

 
 

About the author

More posts by