Ökoloogiliselt puhas toit on eestlaste hulgas aina enam au sisse tõusmas. Sellest annab tunnistust tõsiasi, et kui liikuda linnas ringi, siis võib märgata kümne aasta tagusega võrreldes rohkem mahetoodete müügile keskenduvaid poode ja väikeärisid.

Just sellepärast on loodud Vabatoit.ee! Siin jagame sulle põnevaid näpunäiteid, kasulikke nippe ja väärtuslikke teadmisi mahetoidu ning laiemalt ökotoodangu tarbimise kohta. Kuigi meie hulgas on inimesi, kes on juba aastaid ökotooteid tarbinud, siis lisaks sellele leidub palju neidki, kellele on teema pigem uus ja võõras. Kohati on Vabatoidu kasulikud artiklid just neile suunatud, ent ootame lugema neidki, kes on juba kogenud “ökokäpad”. Midagi põnevat leidub kõikidele!

Käsitleme ökoloogilise päritoluga toitu ja tooteid suuresti tervislikkuse ning keskkonnasäästlikkuse aspektidest. Just neile kahele ideele on suur osa ökomõtteviisist üles ehitatud. Me loodame sellele, et igapäevaselt tehtavad tarbimisvalikud ei ohusta keskkonda ega meie tervist. Mõlemad eluaspektid on ühed meie kallimatest varadest ja nende taastamine on alati väga keeruline ülesanne.

Seega, ole julge ja astu ökomaailma! Anname sulle alati erapooletut informatsiooni. Kindlasti võid arvestada sellega, et me ei tegele mõtlematu promotsiooni või reklaamiga. Sa võid olla kindel, et pakume erapooletut teavet ökotoodete kohta. Seejuures toome välja ka võimalikud ohukohad, mis igapäevase ökotoodete tarbimise juures võivad avalduda.

Artiklite kirjutajad on ise olnud juba aastaid ökotoodete tarbijad, mistõttu me teame, millised on selle eluviisi head ja vead. Oskame sind juhatada õigele teele, kui oled eksinud ökotoodete rägastikus ja ei leia enam õiget teed tervisliku ning keskkonnasäästliku maailma suunas. Täiendavalt proovime alati tuua sinuni just selliseid artikleid, mida sa võiksid reaalselt igapäevases elus vajada. Tühja mulli ja pastakast imetud teemasid me ei armasta!